Souhlasíte s nasazením naší armády

v Afghánistánu?

Vážení spoluobčané, nyní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet a představit si, jaké to bude, až budeme o NAŠÍ zemi rozhodovat společně. Všichni do jednoho, na základě pravdivých, státem a zákonem garantovaných informací z různých stran názorového spektra. 

Jsme součástí NATO, jeden za všechny..

Pokud bychom v tomto konfliktu nepomohli, vystavili bychom se riziku, že by v budoucnu ostatní zase nemuseli pomoci nám. Dohoda je oboustrannou záležitostí a my NATO potřebujeme.

Lidem v Afghánistánu je nutné pomoci

Afghánistán je velmi chudou zemí. Ač má velké nerostné bohatství, jeho infrastruktura není připravena k jeho těžbě. Lidé strádají, jejich základní lidská práva jsou pošlapávána.

Teroristé z 11. září a výrobci drog

Afghánistán je kolébkou teroristů a drog. 11. září jasně ukazuje, že je nutné teroristy najít a zlikvidovat. Pokud tak neučiníme, stane se terorismus každodenním jevem naší civilizace.

Žádné smlouvy nám doposud nepomohly

Členské státy v paktu NATO nejsou povinny svým kolegům, v případě ohrožení, pomoci. Navíc, jak nás učí minulost, jakákoliv podobná spolupráce s našimi údajnými partnery nikdy nefungovala.

Každá země má svůj vývoj a pravidla

Ať už si o Afghánistánu myslíme cokoliv, nejsme jeho obyvatelé a nemáme právo do jejich vnitřních problémů zasahovat, dokud nás k tomu oni sami nevyzvou. Právo na sebeurčení je svaté.

Nepotvrzené a nejasné důkazy

Terorismus je jistě hrozbou, jak se ale zdá, nic není tak černobílé jak vypadá. Kolem 11. září nebyla doposud vyjasněna spousta otázek. Záměrně, kdo ví proč? Chemické zbraně se v Iráku také nenašly…